גרסת האתר רגילה גרסת האתר רגילה
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
http://www.habama.co.il/
הופעות מוזיקה

Ara Malikian & Band

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו היכל התרבות תל אביב רכישת כרטיסים Ara Malikian & Band, תל אביב-יפו, היכל התרבות תל אביב רכישת כרטיסים שעה וחצי
קרדיט לתמונה: EGOeast production
Ara Malikian & Band

משך: שעה וחצי

ארא מאליקיאן – הכנר המבריק בעל הסגנון האישי והמיוחד שהפך לשם דבר במוסיקה העולמית. קולו האמנותי התגלה כמקורי וחדשני בעולם ובסצינה המוסיקלית. ארא נולד בלבנון בשנת 1968 למשפחה ארמנית, הקונצרט הראשון שלו היה כבר בגיל 12, למד כינור בבית ספר תיכון למוסיקה ב Hannover ולאחר מכן בלונדון. אישיותו הפורצת גבולות והאנרגיה הפנומנלית שלו זיכו אותו בפרסים רבים ברחבי העולם והפכו אותו למוסיקאי מבוקש ביותר.

ארא הופיע ביותר מ- 40 מדינות עם מגוון רחב של אמנים והרכבים הכוללים את- סטינג, הזמר הלבנוני פיירוז, התזמורת הקאמרית של לונדון, התזמורת הקאמרית בציריך, התזמורת הסימפונית בטוקיו ועוד רבים אחרים. במופע זה ארא לוקח אותנו למסע בסגנונות מוסיקליים מגוונים. ארא מאליקיאן ידוע ברפרטואר אקלקטי, מבצע ביצועים של יצירות מבאך ועד לד זפלין.
"היחסים שלי עם המוסיקה החלו בשנת 1976, אז פרצה המלחמה בלבנון. ברחבי העולם הלהקות המודרניות ביותר עשו חזרות במוסכים, משם הוציאו את הצליל הייחודי שלהם ויצרו סגנון שישנה את ההיסטוריה של המוזיקה. לא רציתי להישאר בחוץ בלי להיות חלק מהתנועה הזו." (ארא מאליקיאן)

ארא מכנה את הלהקה שאיתו - המוסך המלכותי.

קרדיט לתמונות: EGOeast production